Skotský dezert

Skotsko. Drsná země plná lidí s vřelým srdcem. Při vzpomínce na Skotsko si vybavíte mlžnou hornatou oblast pokrytou mechem a mokřady. Vůkol se pasou ovce a krávy a v dáli majestátně ční sídlo skotské šlechty. Venku fouká vítr, padá déšť a člověk touží po teple domova a něčem sladkém. „Bread and Butter Pudding“ je typický skotský dezert, na kterém si pochutná každý, kdo si dokáže představit chuť Skotska a jeho oblíbeného zákusku.

Je určen pro každého milovníka sladkých dezertů. Jeho chuť je spojení nadýchaného pečiva a máslově krémového pudinku s omamnou chutí vanilky, která vám spolu s karamelem rozhýbe chuťové pohárky. Chladné zimní měsíce u krbového ohně a tahle příchuť – tím pohladíte duši a navodíte sentimentální náladu. Když venku mží, je sychravo, padají provazy deště a vy si prostě naplníte ústa výjimečnou sladkou dobrotou a je vám fajn. Nápad na vznik tohoto liquidu se zrodil při toulkách skotskou krajinou, poznávání jejího typického podnebí, šplhání po kopečcích a ochutnání této sladkosti v místním tradičním pubu.

Po vyčerpávajícím výšlapu na skotskou horu potřebujete doplnit energii a dostat chutnou odměnu za svůj výkon. Bread and Butter Pudding byla skvělá volba a jisto jistě bude i pro vás. Skotský dezert patří do prémiové řady díky kvalitním ingrediencím, které jsme smíchali v jedinečné kombinaci výrazné chuti máslového pudinku a sladké buchty, kterou nikde jinde nenajdete.

Skotský dezert

Důležité:

Doporučené dávkování: Shake and Vape – doplnit bázi
Doporučená doba zrání: bez potřeby zrání
Objem: 20ml (plastová lahvička 60ml s kapátkem)

 

Zakoupit tento SaV můžete u Eliquidshop.cz , který má na starosti výhradní distribuci:

EAN: 0751784457398