Bezinková limonáda

Co si vybavíte, když přichází léto? Teplé počasí, všechno omamně voní a vy sedíte v kruhu přátel s osvěžujícím pitím v ruce. Všichni si vybavíme vůni těch bílých kvítků, které voní z dálky, když se v červnu večer procházíme kolem vody. Je to sladká a intenzivní vůně bezových květů, kterou mnozí znáte od svých babiček, když vám z nich dělaly čaj. Svou nezaměnitelnou lehce sladkou chutí naplňují smysly pocitem klidu a uvolnění.

PRIME Bezinková limonádaPři vzpomínce na citron se mnohým vybaví kyselý obličej. Ale tahle šťáva je nejlepší občerstvení, které vás zaručeně osvěží. Právě díky citronu má tento liquid charakteristickou povzbuzující chuť, která je absolutně typická pro šťavnatou dužinu citrusů. A co by to bylo za limonádu bez lehce chladivé chuti máty? Ta podtrhuje pocit osvěžení a její vůně pak podkresluje uvolňující pocit.

Tento vape si prostě chcete dát kdykoli za slunečného rána, v horkém dni, i chladném podvečeru. Bezinková limonáda patří mezi prémiové liquidy díky kvalitním ingrediencím, které svým vyvážením spojují charakteristickou chuť bezového květu, osvěžujícího citronu a lehkou chladivost máty.

Je to nezapomenutelná chuť, která zůstává v paměti chuťových buněk a vy se jí nebudete moci nabažit.

QR PRIME Bezinková limonáda

Důležité:

Doporučené dávkování: Shake and Vape – doplnit bázi
Doporučená doba zrání: bez potřeby zrání
Objem: 20ml (plastová lahvička 60ml s kapátkem)

 

Zakoupit tento SaV můžete u Eliquidshop.cz , který má na starosti výhradní distribuci:

EAN: 0751784457381