Tabák orient

Orientální tabáček zaujme všechny, kteří ocení tabákové aroma. Tento středně silný tabákový list je provoněn orientálním kořením a vylepšen nádhernou chutí vlašského ořechu. Tato složení jsou dokonale zkombinována s jemnou sladkostí medu, vytvářejíc tak neodolatelný tabákový liquid, který osloví příznivce MTL i DL vapování.

Tabák Orient

Díky tomu, že se nejedná o příliš silné tabákové aroma, můžete si tento liquid vychutnávat po celý den. Nechte se unést jeho sladkou chutí a omamnou vůní Orientu.

Tento liquid je navržen tak, aby nabídl dokonalý zážitek milovníkům tabákových chutí a zároveň poskytl dostatečnou rozmanitost díky přidaným složkám, jako je med a vlašský ořech. Jeho středně silná tabáková chuť ho činí vhodným pro každodenní vapování a umožňuje vám prozkoumávat složitost orientálního koření a jemných tabákových nuancí.

Tento liquid v sobě spojuje tradici a exotiku Orientu s moderním vapingem, což ho činí skvělou volbou pro ty, kteří hledají nostalgii a nové dobrodružství v jednom. Zkuste ho a nechte se unést do světa smyslných tabákových chutí a sladkého medového zážitku.

Důležité:

Doporučené dávkování: Shake and Vape – doplnit bázi
Doporučená doba zrání: 7-14 dní
Objem: 20ml (plastová lahvička 60ml s kapátkem)

 

Zakoupit tento SaV můžete u Eliquidshop.cz , který má na starosti výhradní distribuci: